Ocho Macho nagykoncert és ünnepi tűzijáték ma este!

Megosztás itt: facebook
Megosztás

Ünnepi Tűzijáték, Hídi Vásár, Sárkányhajó Viadal, Gyermeknapi Piknik, Ocho Macho nagykoncert… soroljuk még? Akkora programkavalkáddal készültünk a Szeged Napja Ünnepségsorozat 2018 utolsó előtti (egyben fő) napjára, hogy nehéz lesz belepréselni egyetlen cikkbe. Mi azért megpróbáljuk… 🙂

Programhelyszínek a mai napon:

Szegedi Borfesztivál – Széchenyi tér: http://szegediborfesztival.hu/programok/borfesztival/

Gasztro Udvar, Klauzál tér: http://szegediborfesztival.hu/programok/gasztroudvar/

Dóm Téri Kavalkád: http://szegediborfesztival.hu/programok/dom-teri-kavalkad/

Hídivásár: https://szegediborfesztival.hu/programok/hidivasar/

Kincs Tér + Milleniumi Kávéház Programok, Dugonics tér: https://szegediborfesztival.hu/programok/kincs-ter/

Sárkányhajó Vidal:

Vigyázat, sárkány-invázió Szegeden!

Fergeteges Szegedi Gyermeknapi Piknik:

Indul a Gyermeknapi Piknik!

STIHL Timbersports Verseny:

STIHL Bajnokok Bajnoka ma 11-től!

Honvédségi Programok:

Katonásan, ma délután 18:00-ig a Móra Parkban!

A mai nap zenei programjai, egy csokorba gyűjtve: 

Dóm Téri Kavalkád

10:00 Coda Nostra Big Band
13:00 Brass On the Road
15:00 König szalonzenekar
17:00 Deák Big Band
20:00 Ocho Macho

21:30 Szeged Napja 2018. Ünnepi tűzijáték

Rádio 88 Színpad, Széchenyi tér

17:00 Heinz Gábor „Biga”
18:00 Huckleberry Guys
19:30 Kazai Ági Voice of World
21:00 Party Time Band

Pingvin Patika színpad, Széchenyi tér

17:30 Rambling Blues koncert
19:00 Groovies zenekar
21:00 Green 6

EPAM színpad, Széchenyi tér

18:00 Crazy Band
20:00 Brass On the Roads
22:00 Peterslounge: chill out

Gasztro Udvar – Sever Étterem Színpad, Klauzál tér

10:00 Polgár Gyula Trió
12:30 Sándorfalvi Citera Zenekar
14:30 Szegedi Konzervatórium bemutatója
16:00 Noise Hackers zenekar
18:00 Elektrons zenekar, Jazzarosa koncert
20:00 Pepperteas koncert (UK) Közreműködik a Juniolds zenekar

ÁRKÁD SZEGED SZÍNPAD – Dugonics tér

A Milleniumi Kávéház programjai

12:00 Szegedi Konzervatórium rézfúvós műsor
13:00 Turkui konzervatórium műsora
14:00 Alkalmi járat
15:30 Royal Balett műsora
16:00 Csongrádi Múzsa Művészeti Egyesület szervezésében:
Bajdyš Trebíč Néptáncegyüttes (Csehország)
“Transilvania” Néptáncegyüttes és “Poienita” Folklóregyüttes (Románia)
UV&TM Music Group (Mongólia)
Ballet Camara Társulat (Szenegál)
18:00 Mentés Másként zenekar népzenei műsora
20:00 Take Tree zenekar