Kincs tér

Megosztás

Dugonics tér

május 13-22.

ÁRKÁD-Szeged színpad

 

május 13. péntek

 

16.30 Royal balett műsora

17.30 The Garde

19.30 Oláh Gergő

20.00 Blues B.R.Others Show

 

május 14. szombat

 

11.00 Andy műsora

12.00 Blues for You

14.00 Geometro

16.00 Vodku zenekar Cseh Tamás dalokkal

17.30 Kórusok szabadon Gála

20.00 Zűrös Banda

 

május 15. vasárnap

 

11.00 Bereczky Szilvia

13.00 Jazzarosa

14.00 Huszár Gergő guitar classic

15.00 Cserenyecz Dóra gitárművész

16.00 Haraszti Ádám Projekt

19.00 Csonka András

20.00 Original Nerd

 

május 16. hétfő

 

16.00 Sunset Boulevard Band

18.30 Frederik Cornelius Trió

20.00 Éliás Gyula trió formáció

 

május 17. kedd

 

16.00 STAMI bemutató

18.30 Livi and The Band

20.00 Gájer Bálint

20.30 Szerb táncház a Bánát Zenekarral és a Bánát Szerb Néptáncegyüttes tagjaival

 

május 18. szerda

 

16.00 Montázs zenekar

18.00 Pál Dénes

21.00 Dudellow


május 19. csütörtök

 

16.00 Falusi Mariann és Weisz Viktor

18.00 Premier Művészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti

           Iskola – gála

20.30 Funkorama


május 20. péntek

 

16.00 Smink zenekar

18.30 König Szalonzenekar

20.30 Charge zenekar


május 21. szombat

 

10.00 Kozmosz Egyesület

11.00 Royal balett

12.00 JUMP Tánc és Sportegyesület műsora

12.30 Creative Dance Club

13.00 X-Treme Tánciskola

13.30 Skillful Dance Club

14.00 Storyville Jazz Band

16.00 Nemzetiségi Gála

          Fellép a Balkán Táncegyüttes, az Eleftheria Tánccsoport, a

         Kariatidák kórus, az Ellinizmosz Tánccsoport, a Theissblume 

         német kórus, az Aradi Zarandul Kulturális Egyesület, a Bánát 

         Szerb Néptáncegyüttes, a Furmicska Néptánc Egyesület, a 

         Birlik Magyar-Török Kapcsolatokért, Kultúráért és 

         Barátságért Egyesület, Vihula Mihajlo és HoldEső zenekar

20.00 Görög táncház a Mythos Zenekarral és az Eleftheria

       Tánccsoport tagjaival


május 22. vasárnap

 

10.00 Csiga Duó

12.00 SZTE Vántus István Gyakorló Zeneművészeti

            Szakgimnázium

14.00 Gőzerő

17.00 Szakonyi Milán és Romhányi Áron

20.00 Kalungu Ütőegyüttes és a Fire Fantasy Tűzzsonglőr Csapat

 

A Szeged Napja Ünnepségsorozat programváltoztatásának jogát fenntartjuk.

A Szeged Napja Ünnepségsorozat minden zenei programja ingyenes.